“Milé, Berto. Naposledy som mala na raňajky chlebík so šunkou a spýtala som sa mamičky, odkiaľ sa šunka na tom chlebíku berie. Mama mi tvrdí, že z obchodu. No podľa mňa aj do obchodu sa šunka nejako dostane. Na obale sme našli, kde šunku vyrobili, tak vám píšem. Chcela by som vedieť, ako ju vyrábate? Čo znamená, keď je na obale napísané, že je bez lepku, laktózy a alergénov a prečo má menej soli?

Po prečítaní listu sme rozmýšľali nad odpoveďami. Rozhodli sme sa ju prekvapiť tak, že sme jej vyrobili šunku na mieru a hrdo sme ju nazvali Alžbetka.
Šunka Alžbetka obsahuje 90 % mäsa, je bez lepku, laktózy a alergénov a má naozaj o 20 % menej soli a je pre všetky zvedavé deti.
Spoločnosť Berto si vyvíja svoje výrobky sama.

Šunku sme poslali Alžbetke s listom, kde sme jej podrobne vysvetlili, čo chcela vedieť a ako darček dostala na ochutnávku jej šunku Alžbetku. Nečakali sme dlho a dostali sme odpoveď...

“Milé Berto! Ďakujem veľmi pekne za váš list, aj za šunku. To som nečakala, že vyrobíte šunku len pre mňa. Mamička mala naozaj pravdu, že pre mňa vyberá len to najlepšie a najzdravšie. Ale chcem, aby všetky deti papali šunku Alžbetka.

Ďakujem.

P.S.: Je naozaj mňam!”