Sme jednotka v kvalite

BERTO MACIK Jemna salama Vanicka 90g

Berto Macík jemná saláma

BERTO MACÍK si so svojou veselou tváričkou získa srdcia najmenších. Jeho skvelá a vyvážená chuť je stvorená presne podľa maškrtných jazýčkov detí. Dospelých poteší jeho receptúra bez umelých prísad. Berto Macík je tak správny hrdina pre všetky deti.

Viac
42322

Parížska saláma

Jemná saláma s francúzskym nádychom a jedinečnou chuťou. Typická viditeľným zrnom v nákroji a ozvláštnená tukovým pokryvom s povrchovým zaúdením. Skvelá obloha na chlebíček, k šalátu alebo ako chuťovka k vínu.

Viac
ZAHORACY-PARIZER-100g

Záhorácky Parízer

Záhorácky Parízer je tradičný slovenský výrobok z radu Záhoráckych špecialít. Parízer je údený na bukovom dreve, následne šetrne sušený, čím si zachováva svoju lahodnú a plnú chuť. Výrobok je plnený do prírodných hovädzích čriev.

Viac
PARIZER-2_2200g

Parízer saláma

Parízer saláma je tradičná mäkká saláma lahodnej chuti a príjemnej vône po použitých koreninách, ktorá je typická svojou výraznou mozaikou, kde dominujú časti bravčovej chrbtovej slaninky.

Viac
LITOVSKA_SALAMA-2200

Litovská saláma

Litovská saláma je tradičná mäkká saláma s jemnou textúrou, lahodnou a vyváženou chuťou a príjemnou vôňou po použitých koreninách.

Viac

Mäkké salámy

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis