Sme jednotka v kvalite

domaci uudeny orech web

Domáci údený orech

Tento tradičný výrobok z radu údených špecialít, ktorý sme pre Vás jemne zaúdili, aby Vás oslovila jeho zlatohnedá farba, ako aj lahodná chuť, ktorú budete chcieť opakovať. Lahodný druh údeného mäsa.

Viac
zahoracke prosuto

Záhorácke prošuto

Bravčové stehno s kosťou a kožou, povrch výrobku červenohnedej farby s posypom korenín, údený, svalovina bez hlbších zárezov. Konzistencia pružná, na reze ružového sfarbenia. Vôňa príjemná po údení. Chuť mierne slaná, po použitých prísadách.

Viac
TRADICNA SUSENA SUNKA 80g

Tradičná sušená šunka

Tradičná sušená šunka v praktickom 80g spotrebiteľskom balení, je vyrobená z najmäkšej špeciálne upravenej časti bravčového stehna, pričom na spodnej časti je jemná vrstva slaninky. Surové bravčové mäso je vypracované tradičným spôsobom so zmesou soli a vyberaných korenín. V priebehu procesu sušenia sa kontroluje vyzretosť sušenej šunky na dosiahnutie požadovanej kvality a lahodnej chuti.

Viac
PRAVA_SUNKA

Berto pravá šunka

BERTO pravá šunka je vyrobená tradičným spôsobom z jedného kusa svaloviny pre dosiahnutie autentickej chuti. Údenie na bukovom dreve jej dodáva nezameniteľnú chuť, ktorú oceníte nielen v studenej kuchyni, ale aj pri varení. Objavte chuť pravej šunky tak, ako ju poznali naši predkovia.

Viac
ZAHORACKE_KARE

Záhorácke údené karé

Tradičná údená pochúťka z bravčového karé, vyniká lahodnou chuťou. Povrch výrobku červenohnedej farby, zaúdený, svalovina bez hlbších zárezov. Konzistencia pružná, na reze červenoružové sfarbenie. Vôňa príjemná po údení. Vhodné na teplú kuchyňu, vynikajúce aj uvarené a podávané na studeno.

Viac

Mäsá

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu