Sme jednotka v kvalite

Biela Hora Berto

Biela Hora Berto

Nezameniteľná vôňa a maslová chuť. To je Biela hora, trvanlivý tepelne opracovaný mäsový výrobok zo Záhoria. Po jej ochutnaní si vybavíte tradičné vlastnosti trvanlivej salámy z minulých čias. V jej reze nájdete mozaiku zrniek chudého mäsa a slaniny.

Viac
Čierna Hora Berto

Čierna Hora Berto

Spojenie tradičnej chute a receptúry, to je ideálna kombinácia, ktorú Vám ponúka tento poctivý výrobok. Táto papriková saláma je skutočným kulinárskym pôžitkom. Zaujímavá chuť podčiarknutá čiernym a maďarským korením poteší nie len Vaše chuťové bunky, ale aj ostatné zmysly.

Viac
Mini salámky klasické

Mini salámky klasické

Nezameniteľná vôňa a maslová chuť. Po jej ochutnaní si vybavíte tradičné vlastnosti trvanlivej salámy z minulých čias. Naše Mini salámky sú trvanlivý tepelne opracovaný mäsový výrobok zo Záhoria, ktoré sa vyrábajú z ťažkých prasiatok, ktoré sú typické svojím kvalitnejším a vyzretejším mäsom. V ich reze nájdete mozaiku zrniek chudého mäsa a slaniny.

Viac
Mini salámky s chilli

Mini salámky s chilli

MINI SÁLÁMKY s chilli si obľúbia nielen všetci milovníci pikantnej chuti. Nezameniteľná jemne pálivá chuť s kúskami chilli Vám doplnia energiu či už v rámci desiaty, olovrantu alebo na turistike či výlete. Naše Mini salámky s chilli sú trvanlivý tepelne opracovaný mäsový výrobok, vyrobený z ťažkých prasiatok, ktoré sú typické svojím kvalitnejším a vyzretejším mäsom....

Viac
Turista tradičná saláma

Turista tradičná saláma

Vákuovo balená tepelne opracovaná saláma s príjemne korenistou, údenou chuťou a vôňou. Ideálna na desiatu k pečivu alebo na obložené misy. Saláma neobsahuje alergény a je bez lepku. Vychutnajte si poctivú kvalitu tradičnej salámy

Viac

Salámy

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu