Sme jednotka v kvalite

SPANIELSKA-SUNKA-80g---narez---WEB

Španielska šunka

Španielsku šunku sme pripravili s vášňou a podľa našej vlastnej receptúry. Chuť, vôňa, vzhľad a farba tejto špeciality si Vás podmaní a nemusíte pritom cestovať do Španielska. Nalejte si pohár kvalitného vína a pochutnajte si na španielskej špecialite v príjemnej spoločnosti svojej rodiny alebo priateľov.

Viac
zahoracke prosuto

Záhorácke prošuto

Bravčové stehno s kosťou a kožou, povrch výrobku červenohnedej farby s posypom korenín, údený, svalovina bez hlbších zárezov. Konzistencia pružná, na reze ružového sfarbenia. Vôňa príjemná po údení. Chuť mierne slaná, po použitých prísadách.

Viac
TRADICNA SUSENA SUNKA 80g

Tradičná sušená šunka

Tradičná sušená šunka v praktickom 80g spotrebiteľskom balení, je vyrobená z najmäkšej špeciálne upravenej časti bravčového stehna, pričom na spodnej časti je jemná vrstva slaninky. Surové bravčové mäso je vypracované tradičným spôsobom so zmesou soli a vyberaných korenín. V priebehu procesu sušenia sa kontroluje vyzretosť sušenej šunky na dosiahnutie požadovanej kvality a lahodnej chuti.

Viac
PRAVA_SUNKA

Berto pravá šunka

BERTO pravá šunka je vyrobená tradičným spôsobom z jedného kusa svaloviny pre dosiahnutie autentickej chuti. Údenie na bukovom dreve jej dodáva nezameniteľnú chuť, ktorú oceníte nielen v studenej kuchyni, ale aj pri varení. Objavte chuť pravej šunky tak, ako ju poznali naši predkovia.

Viac

Sušené mäsá

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis