Sme jednotka v kvalite

59124

Vaša morčacia šunka

Jemne varené morčacie a hydinové mäso získava pod našimi rukami nádherne jemnú a korenistú chuť a vôňu. Či už relaxujete pri táboráku alebo športujete na bicykli, prirodzene bez lepku, laktózy a alergénov je Vaša morčacia šunka čistým potešením.

Viac
54951

Vaša bravčová šunka

Nádherne jemná, neodolateľne voňavá, taká je naša Vaša šunka. Milujú ju gurmáni pre jej tukový pokryv, ktorý rozvinie pravú chuť kvalitnej šunky. Vonia príjemne po údení, je primerane slaná s chuťou po použitých prísadách a koreninách. Ak máte chuť na niečo nové, vyskúšajte výdatnú Vašu šunku od Berto.

Viac
54121

Alžbetka bravčová šunka

Alžbetka, to sú plátky krehkej ružovej šunky s 90 % podielom mäsa. Má prospešné zloženie pre naše zdravie a chutí nielen zvedavým deťom, ale aj dospelákom. Desiate do školy, či práce môžu byť výživné aj bez lepku, laktózy a alergénov a so zníženým podielom soli a sodíka.

Viac
54130

Tradičná šunka debrecínska

Naše produkty z tradičného radu vynikajú, rovnako ako aj táto Tradičná Debrecínska šunka vysokým podielom mäsa – 90 % a bohatým paprikovým pokryvom na povrchu. Po nakrojení na vás vykukne viditeľná svalovina červenoružovej farby, príjemnej vône aj chute s očakávým paprikovým finále.

Viac
54128

Tradičná šunka údená

Tradičná údená šunka je mäsová špecialita od Berto. Obsahuje minimálne 90 % mäsa a je ozvláštnená dymovým pokryvom. Na reze peknej mäsovoružovej farby, krehká a šťavnatá vo vnútri.

Viac

Šunky

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu