Sme jednotka v kvalite

Podracké viršle

Podracké viršle

Podracké viršle sú považované za predchodcu Spišských párkov, sú vyrábané podľa viac ako 100 rokov starej receptúry, majú charakteristickú,jemne pikantnú chuť a nezameniteľnú vôňu. Napriek vysokému obsahu mäsa sú šťavnaté, po zahryznutí krásne puknú a vytečie z nich šťava. Párky sú plnené do prírodných baraních čriev a dostupné okrem kilového aj v praktickom duopack balení.

Viac
Poctivé párky

Poctivé párky

Poctivé párky sú typické svojou vyváženou chuťou, jemnou textúrou a šťavnatosťou. Napriek vysokému obsahu mäsa sú šťavnaté, po zahryznutí krásne puknú a vytečie z nich šťava. Párky sú plnené do prírodných baraních čriev a dostupné okrem kilového aj v praktickom duopack balení.

Viac
Spišské párky

Spišské párky

Povrch mierne vrásčitý, oranžovo hnedej farby, nedeformovaný. Na reze je výrobok ružovočervený po použitej paprike. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine. Chuť mierne pálivá a primerane slaná, po ohriatí na skuse výrobok šťavnatý. Plnený do baraních čriev.

Viac
Bratislavské párky

Bratislavské párky

Povrch hladký, lesklý, zlatohnedej farby. Na reze je výrobok homogénny, ružovočervenej farby. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine. Chuť primerane slanáa korenená. Po ohriatí výrobok šťavnatý. Plnený do celofánových obalov s bielou potlačou.

Viac
Lahôdkové Berto špekáčky

Lahôdkové Berto špekáčky

Povrch mierne vrásčitý, zlatohnedej farby. Na reze je výrobok bledo až tmavoružovej farby, nepravidelne rozložené kúsky slaniny. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine, chuť primerane slaná a po použitých prísadách. Po ohriatí výrobok šťavnatý. Plnený do bravčových čriev, jednotlivé kusy sú oddelené špagátom a klipsou.

Viac

Párky a párkoviny

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu