Sme jednotka v kvalite

podracke virsle 2x135g web

Podracké viršle

Podracké viršle sú považované za predchodcu Spišských párkov, sú vyrábané podľa viac ako 100 rokov starej receptúry, majú charakteristickú,jemne pikantnú chuť a nezameniteľnú vôňu. Napriek vysokému obsahu mäsa sú šťavnaté, po zahryznutí krásne puknú a vytečie z nich šťava. Párky sú plnené do prírodných baraních čriev a dostupné okrem kilového aj v praktickom duopack balení.

Viac
poctive parky 2x135g web

Poctivé párky

Poctivé párky sú typické svojou vyváženou chuťou, jemnou textúrou a šťavnatosťou. Napriek vysokému obsahu mäsa sú šťavnaté, po zahryznutí krásne puknú a vytečie z nich šťava. Párky sú plnené do prírodných baraních čriev a dostupné okrem kilového aj v praktickom duopack balení.

Viac
BRATISLAVSKE_PARKY_350g

Bratislavské párky

Povrch hladký, lesklý, zlatohnedej farby. Na reze je výrobok homogénny, ružovočervenej farby. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine. Chuť primerane slanáa korenená. Po ohriatí výrobok šťavnatý. Plnený do celofánových obalov s bielou potlačou.

Viac
lahodkove-spekacky-400g

Lahôdkové Berto špekáčky

Povrch mierne vrásčitý, zlatohnedej farby. Na reze je výrobok bledo až tmavoružovej farby, nepravidelne rozložené kúsky slaniny. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine, chuť primerane slaná a po použitých prísadách. Po ohriatí výrobok šťavnatý. Plnený do bravčových čriev, jednotlivé kusy sú oddelené špagátom a klipsou.

Viac
Slovensky-rad---Parky-Karpatky

Párky Karpatky

Šťavnaté lúpané párky vyrobené podľa poctivej receptúry. Párky ponúkajú okrem vysokého obsahu bravčového mäsa aj nezameniteľnú chuť údenej slaniny.

Viac

Párky a párkoviny

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis