Sme jednotka v kvalite

cigaro

King Grill klobásy cigáro

Naše Grill King Klobásové cigáro je ako stvorené pre milovníkov grilovania. Paprikové, výrazne korené aj jemne pikantné cigáro je vhodné na gril, panvicu, či do mikrovlnky. Po tepelnej úprave mu nechýba šťavnatosť. Štíhla aromatická klobáska výdatne zasýti a po rýchlom grilovaní uspokojí aj náročné gurmánske jazýčky.

Viac
karpatska-klobasa1

Karpatská klobása

Ochutnajte Karpatskú klobásu, ktorá vyniká vôňou príjemnou po údení s je s vysokým podielom mäsovej zložky. Chuť bravčového a hovädzieho mäsa s dôrazom na použité koreniny a cesnak z tejto klobásy robia ozajstnú lahôdku. Klobása je plnená do prírodného bravčového čreva.

Viac
41579

Hubert klobása s jelením mäsom

Povrch mierne vrásčitý, hnedočervenej farby. Na reze je výrobok ružovočervenej farby s nepravidelnou mozaikou chudých a mastných zŕn. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine, výrazne korenená, mierne pálivá. Plnený do prírodných hovädzích čriev.

Viac
ZAHORACKA_KLOBASA-200g-danubius

Záhorácka klobása

Záhorácka klobása vám hneď zavonia po poctivom údení. Pri ochutnaní pocítite mierne pálivú chuť a použité koreniny. Vizuálne na reze  je ružovočervenej farby s nepravidelnou mozaikou chudých a mastných zŕn. Klobása je plnená do prírodného bravčového čreva tak, ako sa to robí tradične doma. 

Viac
KLOBASA_BERTO

Berto klobása

Povrch hladký, červeno-oranžovej farby. Na reze je výrobok červeno-oranžovej farby s nepravidelnou mozaikou chudých a mastných zŕn. Vôňa výrobku je po čerstvej údenine, výrazne korenená. Po ohriatí výrobok na skuse šťavnatý. Plnený do prírodných bravčových čriev.

Viac

Klobásy

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis