Sme jednotka v kvalite

Tradičná údená krkovička

Tradičná údená krkovička

Tradičná údená krkovička je tradičný slovenský výrobok z radu Tradičných špecialít. Krkovička sa údi na bukovom dreve, následne sa šetrne suší, čím si zachováva zrelú a plnú chuť.

Viac
Tradičné údené stehno

Tradičné údené stehno

Skutočná lahôdka. Oriešok z bravčového stehna, nasolený a zaúdený. Tradičné údené stehno je tepelne opravovanú mäsový výrobok, vhodný na teplú i studenú kuchyňu.

Viac
Tradičné údené karé

Tradičné údené karé

Tradičná údená pochúťka z bravčového karé, vzniká lahodnou chuťou zaúdenej solenej bravčoviny. Veľmi chudé mäso s minimálnym obsahom tuku, vhodné na teplú i studenú kuchyňu.

Viac
Záhorácky bok špeciál

Záhorácky bok špeciál

Tento výrobok je plný zrelej chuti vybraných kúskov bravčového boku, ktorý je zaúdený na bukovom dreve. Obsahuje min. 80% bravčového mäsa, výrobok je obdĺžnikového tvaru. V náreze v spodnej časti je vrstva bravčového bôčika, ktorá je doplnená chudou svalovinou, aby bol dosiahnutý vyšší pomer chudého mäsa. Príjemná vôňa a chuť po údenine. Lahodné nakrájané plátky...

Viac
Slanina údená na bukovom dreve

Slanina údená na bukovom dreve

Tajomstvo výnimočnej chuti tejto slaniny spočíva v tradičnom spôsobe výroby podľa rokmi overenej rodinnej receptúry. Jej dokonalá chuť získaná údením na dyme z bukového dreva Vás zaiste osloví.

Viac

Udené mäsá

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu