Sme jednotka v kvalite

47196

Domáci údený bok

Kvalitné mäso, soľ a koreniny. To je náš domáci údený bok, alebo inak povedané pravá domáca slanina. Vzniká z bravčového boku bez kosti a poctivým údením sa stáva neodolateľne voňavým a chutným zároveň. Získa si vás hneď po prvom kúsku.

Viac
47112

Domáce údené rebro

Údené rebrá sú výnimočný druh údeného mäsa. Ich zaúdená chuť, dodá veľkonočným aj vianočným jedlám ten pravý gurmánsky zážitok. Ocení ich celá rodina v kapustnici, fazuľovej polievke, či jednoducho upečené v rúre s chrumkavým povrchom.

Viac
47167

Tradičný rolovaný bok

Keď sa prerastaný bravčový bok nasolí, nakorení, zavinie do špirály a jemne na povrchu zaúdi, vznikne delikatesa, ktorú by ste v Taliansku ochutnali pod názvom Pancetta arrotolata. Ale znalci vedia, že tuk je nositeľom chuti a náš Tradičný rolovaný bok v sebe ponúka jednoznačný chuťový zážitok, pre ktorý nemusíte ísť až do Talianska. Berto Tradičný rolovaný bok oceníte pri príprave cestovín, omáčok a tenké...

Viac
47193

Domáci údený bok bez E

Iba kvalitné mäso, soľ a koreniny. To je náš domáci údený bok bez E, alebo inak povedané pravá domáca slanina. Vzniká z bravčového boku bez kosti a poctivým údením sa stáva neodolateľne voňavým a chutným zároveň. Získa si vás hneď po prvom kúsku.

Viac
Slanina-údená-na-bukovom-dreve-250g

Slanina údená na bukovom dreve

Tajomstvo výnimočnej chuti tejto slaniny spočíva v tradičnom spôsobe výroby podľa rokmi overenej rodinnej receptúry. Jej dokonalá chuť získaná údením na dyme z bukového dreva Vás zaiste osloví.

Viac

Udené mäsá

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis