Sme jednotka v kvalite

V.I.P. Premium Berto šunka

V.I.P. Premium Berto šunka

V.I.P. PREMIUM šunka je vyrobená z tých najvyberanejších kúskov bravčového mäsa. Plátky tejto prémiovej šunky Vám prinesú jedinečný zážitok z chuti.

Viac
V.I.P. De Luxe Berto šunka

V.I.P. De Luxe Berto šunka

V.I.P. DE LUXE šunka je vyrobená z tých najvyberanejších kúskov jemne vypracovaného bravčového mäsa, má jemné tukové pokrytie a nezameniteľnú šťavnatosť. Plátky tejto prémiovej šunky Vám prinesú jedinečný zážitok z chuti.

Viac
Família Berto šunka lahodná

Família Berto šunka lahodná

Plná chuť poctivého bravčového mäsa a jedinečné spracovanie Família Berto šunky lahodnej sú rodinným dedičstvom, ktoré sa v mäsiarskom remesle zo Záhoria dedí už celé desaťročia. Vyváženú chuť delikátnych plátkov Família Berto šunky ocení celá rodina.

Viac
Família Berto šunka

Família Berto šunka

Família BERTO šunka je klenotom v rodinnom dedičstve spoločnosti Berto. Najdelikátnejšie plátky jemnej chuti so zníženým obsahom tuku, nesúce v sebe tradíciu rokmi overeného poctivého mäsiarskeho remesla zo Záhoria, sú určené pre celú rodinu.

Viac
Špeciál Berto šunka

Špeciál Berto šunka

Špeciál Berto šunka je pripravovaná tradičným spôsobom, s dôrazom na kvalitu použitých surovín a vysoký obsah mäsa. Opierajúc sa o tradičné receptúry poctivého mäsiarskeho remesla sme pre Vás pripravili tri Špeciál Berto šunky: bravčovú, s morčacím mäsom a hydinovú.

Viac

Šunky špeciál

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu