Sme jednotka v kvalite

VIP premium sunka 140g web

V.I.P. Premium Berto šunka

V.I.P. PREMIUM šunka je vyrobená z tých najvyberanejších kúskov bravčového mäsa. Plátky tejto prémiovej šunky Vám prinesú jedinečný zážitok z chuti.

Viac
VIP-deluxe-140-WEB

V.I.P. De Luxe Berto šunka

V.I.P. DE LUXE šunka je vyrobená z tých najvyberanejších kúskov jemne vypracovaného bravčového mäsa, má jemné tukové pokrytie a nezameniteľnú šťavnatosť. Plátky tejto prémiovej šunky Vám prinesú jedinečný zážitok z chuti.

Viac
Familia sunka lahodna 140g web

Família Berto šunka lahodná

Plná chuť poctivého bravčového mäsa a jedinečné spracovanie Família Berto šunky lahodnej sú rodinným dedičstvom, ktoré sa v mäsiarskom remesle zo Záhoria dedí už celé desaťročia. Vyváženú chuť delikátnych plátkov Família Berto šunky ocení celá rodina.

Viac
Familia sunka 140g web

Família Berto šunka

Família BERTO šunka je klenotom v rodinnom dedičstve spoločnosti Berto. Najdelikátnejšie plátky jemnej chuti so zníženým obsahom tuku, nesúce v sebe tradíciu rokmi overeného poctivého mäsiarskeho remesla zo Záhoria, sú určené pre celú rodinu.

Viac
SPECIAL SUNKA BRAVCOVA - Svetovy rad - Vanicka 100g

Špeciál Berto šunka

Špeciál Berto šunka je pripravovaná tradičným spôsobom, s dôrazom na kvalitu použitých surovín a vysoký obsah mäsa. Opierajúc sa o tradičné receptúry poctivého mäsiarskeho remesla sme pre Vás pripravili tri Špeciál Berto šunky: bravčovú, s morčacím mäsom a hydinovú.

Viac

Šunky špeciál

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis

Sem vložte text nadpisu