Sme jednotka v kvalite

54956

Extra Berto šunka

Prinášame vám niečo EXTRA. „EXTRA šunku pre EXTRA ľudí na EXTRA príležitosti.” Každý z nás je originál, niečo EXTRA. My v Berto to vieme. Preto je tu EXTRA šunka pre EXTRA ľudí na EXTRA príležitosti. Veľká rodinná oslava na záhrade s obloženými misami? Slávnostné posedenie pre priateľov s bohatými a chutnými chlebíčkami? Naša EXTRA Šunka...

Viac
44356

Šunka z komína

Poznáte našu šunku z komína? Predstavte si chuť jemnej, šťavnatej šunky, údenej v komíne na dyme z bukového dreva. Ako sa vám na jazyku rozplýva a vy z nej máte absolútny gurmánsky zážitok. Šunka z komína vo vnútri ukrýva mäso krásnej ružovej farby. Táto lahôdka má 90 % podiel mäsa a primeranú slanosť získanú z...

Viac
59124

Vaša morčacia šunka

Jemne varené morčacie a hydinové mäso získava pod našimi rukami nádherne jemnú a korenistú chuť a vôňu. Či už relaxujete pri táboráku alebo športujete na bicykli, prirodzene bez lepku, laktózy a alergénov je Vaša morčacia šunka čistým potešením.

Viac
54951

Vaša bravčová šunka

Nádherne jemná, neodolateľne voňavá, taká je naša Vaša šunka. Milujú ju gurmáni pre jej tukový pokryv, ktorý rozvinie pravú chuť kvalitnej šunky. Vonia príjemne po údení, je primerane slaná s chuťou po použitých prísadách a koreninách. Ak máte chuť na niečo nové, vyskúšajte výdatnú Vašu šunku od Berto.

Viac
54121

Alžbetka bravčová šunka

Alžbetka – najlepšia priateľka nielen školákov, ale aj dospelých gurmánov. Nádherne jemná, neodolateľná šunka bez lepku, laktózy, či alergénov. A ak chcete niečo výnimočné: Vyskúšali ste už našu šťavnatú šunku s  20%-ným znížením obsahu soli a sodíka na desiatovom chlebíku?

Viac

Šunky špeciál

Objavte širokú škálu chutí z ponuky Berto
Zobraziť celý popis