Sme jednotka v kvalite

KING HOTDOG PÁRKY

Za svetovými hotdogmi už nemusíte cestovať! Prinášame Vám nové šťavnaté KING HOTDOG párky s chuťou 3 svetoznámych miest:

 

KING párky Wiener ham s neodolateľnou príchuťou šunky spravia každý jeden hotdog jedinečný! Kombinácia vysokého podielu bravčového mäsa s dominantnou chuťou šunky zaručuje ešte lahodnejší gurmánsky zážitok…možno aj s atmosférou Viedne .

KING párky New York bacon – nechajte sa preniesť do amerického veľkomesta a doprajte si hotdog ako správny Newyorčan. Tieto párky sú ideálne pre milovníkov slaniny, nakoľko okrem vysokého obsahu bravčového mäsa majú nezameniteľnú slaninovú príchuť .

KING párky Mexicano chilli dostanú každého, kto má rád pikantné. Doprajte si mexickú kuchyňu, ktorá je známa rôznorodými chuťami, farebnosťou a množstvom korenia a chilli. Spojením vysokého podielu bravčového mäsa a chilli Vás pozývame práve na takýto hotdog. „Buen provecho!“

 

Naše King hotdog párky je momentálne možné zakúpiť v nezávislých sieťach, čoskoro Vás budeme informovať o dostupnosti aj v obchodných reťazcoch.