Sme jednotka v kvalite

Nový rad výrobkov PURE Line

Napredujeme s dobou a okrem tradičných mäsových výrobkov prinášame na trh aj novinky, ktoré sa tešia veľkému záujmu konzumentov. Novodobý trend ukazuje, že záujem ľudí o to, čo jedia, stále stúpa.

 

Kvalita na prvom mieste

V súčasnosti nie je výroba mäsových výrobkov iba otázkou chuti, ale i otázkou „čistej arómy“. Dôležitý je dopyt moderných spotrebiteľov po výrobkoch PURE bez pridaných Ečiek v receptúre. Kladieme si za cieľ splniť tento dopyt vyvíjaním zodpovedajúcich výrobkov, ktoré umožňujú výrobu bez potreby použitia pridaných Ečiek v receptúre a pritom ponechať príchuť, dlhú trvanlivosť a vizuálnu príťažlivosť, ktorá podporuje predaj.

Čistá etiketa

Dbáme na zachovanie tradičných receptúr s vylúčením alergénov a s prihliadnutím na ochranu zdravia našich zákazníkov. Receptúry si pre produkty vyvíjame sami. Sami si tiež miešame koreninové a technologické zmesi do našich výrobkov, pričom vyhľadáme vo svete najmä prírodné koreniny. Všetky naše výrobky už teraz sú bez lepku, laktózy, alergénov a práve nový rad mäsových výrobkov PURE bude dopĺňať škálu výrobkov s tou najlepšou chuťou bez potreby uvádzania akéhokoľvek E-čísla.