Sme jednotka v kvalite

Spoločnosť Berto získala Ocenenie zákazníka 2016

Spoločnosť Berto sa dňa 30. mája 2016 už tradične zúčastnila dňa otvorených dverí DMJ marketu vo Vranove nad Topľou. Mäsové výrobky Berto získali to najhodnotnejšie ocenenie – Ocenenie zákazníka pre najlepšieho z najlepších spomedzi viac ako 40 zúčastnených spoločností.


Deň otvorených dverí DMJ marketu patrí k už tradičným podujatiam, kde sa spája skvelá atmosféra s tými najlepšími potravinovými aj nepotravinovými produktmi.

 

Spoločnosť Berto vystavovala spolu 10 mäsových produktov, ktoré sa uchádzali o hlasy zákazníkov. Tí mali možnosť ochutnať a ohodnotiť nasleduhúce produkty: V.I.P. DE LUXE šunku (ktorá už v roku 2016 získala medzinárodné ocenenie Danubius Gastro), ďalej Maestro šunku 92% mäsa Podracké viršle, Záhorácku šunkovú buršľu, Záhorácky perízer, Záhorácke klobásy (tradičná a štipľavá chuť) a Domáce nátierky (husacia, kačacia a pečeňová).

 

Sme nesmierne radi, že sme mali možnosť opätovne sa zúčastniť na tomto skvelom podujatí s úžasnou atmosférou. O to viac, že sa nám podarilo získať Ocenenie zákazníka, ktoré je pre nás to najhodnotnejšie, ale zároveň najzaväzujúcejšie. Urobíme všetko preto, aby sme aj naďalej napĺňali očakávania našich zákazníkov a aby sme boli spoľahlivým výrobcom prémiových mäsových výrobkov“, uviedol Ignác Bertovič, výkonný riaditeľ spoločnosti Berto.