Sme jednotka v kvalite

80%
PODIEL
MÄSA

Záhorácky bok špeciál

Tento výrobok je plný zrelej chuti vybraných kúskov bravčového boku, ktorý je zaúdený na bukovom dreve. Obsahuje min. 80 % bravčového mäsa, výrobok je obdĺžnikového tvaru. V náreze v spodnej časti je vrstva bravčového bôčika, ktorá je doplnená chudou svalovinou, aby bol dosiahnutý vyšší pomer chudého mäsa. Príjemná vôňa a chuť po údenine. Lahodné nakrájané plátky si môžete vychutnať na maslovom chlebíku, no výborne sa hodia aj na slávnostnú obložennú misu. Dopriať si ich môžete so zvýraznenou chuťou a vôňou, či už opečená na panvičke, alebo zapečené vo Vašej pochúťke.

Bez lepku
Bez laktózy
Bez alergénov

Výživové údaje v 100g výrobku

Energia
719 kJ / 172 kcal
Tuky
10.8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
6.5 g
Sacharidy
1.7 g
z toho cukry
0.6 g
Bielkoviny
17.1 g
Soľ
2.6 g

Balené v ochrannej atmosfére

Balenie Trvanlivosť OČV
cca 1 200 g 30 dní 44520

Zloženie

bravčové mäso min. 80 %, z toho obsah bravčového boku s kožou min. 54 % (EÚ), voda, soľ, bravčové kože, stabilizátory: E250, E450, E451, modifikovaný škrob, antioxidant: E316, glukóza, zahusťovadlo E407, dextróza, extrakty korenín, bravčová bielkovina, arómy.

Dobrú chuť

Objavte širokú škálu chutí z tejto produktovej rady výrobkov Berto

Prečo Berto?

Pochutnať si na výrobkoch Berto znamená vychutnať si najkvalitnejšie mäso, starostlivo vybrané a overené ingrediencie a taktiež prísady pre každú špecialitu. Staviame na vysokej kvalite a robíme všetko pre to, aby sme denne zlepšovali naše výrobky a posúvali sa vpred.

Vysoká kvalita mäsa z kontrolovaných zdrojov

Starostlivo vybrané a overené ingrediencie

Naše tipy na prípravu pochúťok