Sme jednotka v kvalite

85%
PODIEL
MÄSA

Tradičný rolovaný bok

Keď sa prerastaný bravčový bok nasolí, nakorení, zavinie do špirály a jemne na povrchu zaúdi, vznikne delikatesa, ktorú by ste v Taliansku ochutnali pod názvom Pancetta arrotolata. Ale znalci vedia, že tuk je nositeľom chuti a náš Tradičný rolovaný bok v sebe ponúka jednoznačný chuťový zážitok, pre ktorý nemusíte ísť až do Talianska. 
Berto Tradičný rolovaný bok oceníte pri príprave cestovín, omáčok a tenké plátky vyniknú v šalátoch aj na sendvičoch. Doprajte si neodolateľné pokušenie bez lepku, laktózy aj alergénov od Berto.

Bez lepku
Bez laktózy
Bez alergénov

Výživové údaje v 100g výrobku

Energia
1 440 kJ / 349 kcal
Tuky
32,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
13,8 g
Sacharidy
<1,0 g
z toho cukry
0,6 g
Bielkoviny
14,1 g
Soľ
2,2 g

Balené v ochrannej atmosfére

Balenie Trvanlivosť OČV
1 900 g 30 dní 47167

Zloženie

bravčový bok min. 85%, voda, soľ, stabilizátory: dusitan sodný, difosforečnany, trifosforečnany, antioxidanty: askorban sodný, zahuťovadlo: karagenan, arómy, modifikovaný škrob, kvasničný extrakt. Pôvod mäsovej zložky: EÚ

Dobrú chuť

Objavte širokú škálu chutí z tejto produktovej rady výrobkov Berto

Prečo Berto?

Pochutnať si na výrobkoch Berto znamená vychutnať si najkvalitnejšie mäso, starostlivo vybrané a overené ingrediencie a taktiež prísady pre každú špecialitu. Staviame na vysokej kvalite a robíme všetko pre to, aby sme denne zlepšovali naše výrobky a posúvali sa vpred.

Vysoká kvalita mäsa z kontrolovaných zdrojov

Starostlivo vybrané a overené ingrediencie

Naše tipy na prípravu pochúťok